نتایج جستجو برای عبارت :

23 ; وضعیت الانمون یادآور 1984 نیست برای شما؟

دانلود کتاب صوتی 1984 اثر جورج اورول MP3

دانلود فایل

کتاب صوتی 1984 - پایگاه دانلود رایگان کتاب | دانلود کتابwww.takbook.com › book › کتاب-صوتی-1984۲ مرداد ۱۳۹۶ - دانلود کتاب صوتی 1984 اثر جورج اورول. دانلود کتاب صوتی ۱۹۸۴ اثر جورج اورول. پس از انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا فروش کتاب ...
دانلود رمان 1984 همراه با کتاب صوتی - Download.irdownload.ir › دانلود-رمان-1984دانلود رمان 1984 همراه با کتاب صوتی دانلود کتاب زیبای 1984 اثر جورج اورول . اریک آرتور بلر (Eric A
Nausicaa of the Valley of the Wind 1984,انیمیشن Nausicaa of the Valley of the Wind 1984,بدون سانسور,داستان انیمه نیوشا از دره باد,دانلود انیمیشن Nausicaa of the Valley of the Wind 1984,دانلود انیمیشن Nausicaa of the Valley of the Wind 720p,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن Nausicaa of the Valley of the Wind 1984,دانلود کارتون Nausicaa of the Valley of the Wind 1984 1080p,دانلود مستقیم Nausicaa of the Valley of the Wind 1984,دوبله فارسی,زبان اصلی,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
معرفی کتاب 1984
کتاب ۱۹۸۴ اثر جورج اورول یکی از شاهکارهای مسلم ادبیات جهان می‌باشد که تأثیر زیادی در فرهنگ عامه و رسانه‌ای جهان گذاشته است.
۱۹۸۴ رمانی است که هیچگاه کهنه نمی‌شود و داستان آن برای ابد تازه جلوه می‌کند و هر کسی گمان می کند که کتاب برای عصر او نوشته شده است. با کتاب ۱۹۸۴، اصطلاحاتی مانند «برادربزرگ» به واژه‌های روزمره مردم و مطبوعات تبدیل شدند.
کتاب 1984 تا به حال به بیش از ۶۵ زبان مختلف برگردان شده و میلیون‌ها نسخه از آن به فر
معرفی کتاب 1984
کتاب ۱۹۸۴ اثر جورج اورول یکی از شاهکارهای مسلم ادبیات جهان می‌باشد که تأثیر زیادی در فرهنگ عامه و رسانه‌ای جهان گذاشته است.
۱۹۸۴ رمانی است که هیچگاه کهنه نمی‌شود و داستان آن برای ابد تازه جلوه می‌کند و هر کسی گمان می کند که کتاب برای عصر او نوشته شده است. با کتاب ۱۹۸۴، اصطلاحاتی مانند «برادربزرگ» به واژه‌های روزمره مردم و مطبوعات تبدیل شدند.
کتاب 1984 تا به حال به بیش از ۶۵ زبان مختلف برگردان شده و میلیون‌ها نسخه از آن به فر
BluRay,The Cabinet of Jan Svankmajer 1984,x265 HEVC,حجم کم,دانلود The Cabinet of Jan Svankmajer 1984 720p,دانلود انیمیشن The Cabinet of Jan Svankmajer 1984,دانلود انیمیشن کارگاه یان شوانکمایر,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم کوتاه,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم The Cabinet of Jan Svankmajer 1984 1080p,زبان اصلی,کیفیت بلوری,یان شوانکمایر,
ادامه مطلب

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
جامعه‌ای را تصور کنید که در آن هیچ قانونی وجود نداشته باشد، آن جامعه از نگاه شما چه شکلی است؟ اکنون جامعه‌ای را تصور کنید که در آن قوانین سخت و سنگینی وجود دارند، قوانینی که حتی فکر کردن شما را هم کنترل می‌کند و شما را تبدیل به یک ماشین بی‌مغز می‌کند، آن جامعه از نگاه شما چه شکلی است؟
جرج اورول  معتقد است: «اگر روند تاریخ تغییر نکند، انسان‌ها انسانیت خودشان را از دست می‌دهند.»
کتاب 1984  با ظرافت خاصی مرز بین این دو جامعه را تصویر کرده است
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
کتاب 1984  نوشته‌ی جورج اورول
مترجم: مهدی صائمی
ناشر: باران خرد
تهران سال چاپ اول ۱۳۹۷
کتاب ۱۹۸۴ یک رمان تخیلی محسوب می‌شود که در رد نظام‌های تمامیت‌خواه (توتالیتر) و کمونیسم نوشته شده است.درست است که کتاب ۱۹۸۴ یک کتاب تخیلی محسوب می‌شود و شاید حکومت‌های زیادی مانند حکومت اوشینیا در دنیای واقعی وجود نداشته باشند اما هنوز هم مسئله امنیت و حریم خصوصی یکی از دغدغه‌های مهم انسان است. اگر دولت‌ها مسئله امنیت و حریم خصوصی را رعایت نکنند و با
امروز داشتم فکر میکردم

که ما
به دنیا میایم

تجربه میکنیم

و در اینده به لحظات امروزمون و حتی به سختیامون، دل شکستگی هامون، و... میخندیم.

جالبه

ولی عجیبه

که اینقدر راحت به گذشته برمیگردیم و میگی آخی! اون روزا هم گذشت.

قبول دارم که ادم درس میگیره. یعنی فراموش نمیکنی چیزایی که یاد گرفتی رو.
ولی واقعا تلخی و شیرینی و همه اینها از ذهن ادم پاک میشه.

ما که قراره به سختیا و مشکلات الانمون بخندیم در اینده

خب از الان بخندیم!

متین: عمه ها!
من و آرام: جان عمه
متین: میدونم شرایطشو ندارید اما، کاش میشد برای خودتون یه اتاق داشتید، که هروقت خسته میشید یا دلتون میگیره بتونید اونجا راحت باشید
بهت زده شدم
چون به ما فکر کرده بود و  دقیقا اصلی ترین مشکل الانمون، پیدا، و درک کرده بود، گفتم: ممنون که به ما فکر کردی :)
گفت منم یه وقتایی دلم میگیره...میفهمم هروقت دوس داشتین با یکی حرف بزنید و درددل کنید من زنگ بزنید:)

دکتر امى پیکلر ١٩٨٤-١٩٠٢
Dr Emmi Pikler 1902-1984
این پزشک و پژوهشگر مجارستانى، یکى از پیشگامان حوزه ى مراقبت و پرستارى از نوزادان در خانواده و مراکز نگهدارى از کودک با رویکرد رشد حرکتى طبیعى و بدون دخالت بزرگسال است. جریانى که او در زندگى اش براه انداخت، هدیه اى جاودانه براى کودکان، والدین و مربیان است.  
The Hungarian paediatrician and researcher was a true pioneer in the care of children in families, in institutional care and of natural unassisted motor development. Her legacy is an ongoing gift to the World’s children, their parents, and their teachers.

این رمان توسط جورج اورول زمانی نوشته شد که به تازگی جنگ جهانی دوم پایان یافته بود.  قهرمان این داستان وینستون اسمیت که نام کوچک آن از وینستون چرچیل، نخست وزیر انگلستان گرفته شده است و در مقابل آن زنی به نام جولیا قرار دارد که نام وی از جولیت قهرمان اثر معروف شکسپیر گرفته شده است.

در نیمه قرن بیستم و پس از یک جنگ هسته ای، دنیا بین سه ابرقدرت اوشینا (ایالات متحده) اوراسیا (شوروی) و ایستاسیا (چین) تقسیم می شود. کشور اوشینا که داستان در آن رخ می دهد
دانلود فیلم A Nightmare on Elm Street 1984
تماشای این فیلم به افراد زیر 17 سال توصیه نمی شود
خلاصه داستان :‌ در خیابان الم، «نانسی تامپسن» و گروهی از دوستانش، در خواب هایشان توسط قاتلی با پنجه های تیز و بلند، بنام «فردی کرگر» مورد اذیت قرار میگیرند. نانسی باید سریعا چاره ای بیاندیشد، زیرا «فردی» قربانی هایش را به سرعت، یکی پس از دیگری به کام مرگ می فرستد...
اولین اکران : 1984 October
ژانر : ترسناک
کشور سازنده : آمریکا
شامل زبان های : انگلیسی
کارگردان : Wes Craven
ستارگ
دانلود فیلم A Nightmare on Elm Street 1984
تماشای این فیلم به افراد زیر 17 سال توصیه نمی شود
خلاصه داستان :‌ در خیابان الم، «نانسی تامپسن» و گروهی از دوستانش، در خواب هایشان توسط قاتلی با پنجه های تیز و بلند، بنام «فردی کرگر» مورد اذیت قرار میگیرند. نانسی باید سریعا چاره ای بیاندیشد، زیرا «فردی» قربانی هایش را به سرعت، یکی پس از دیگری به کام مرگ می فرستد...
اولین اکران : 1984 October
ژانر : ترسناک
کشور سازنده : آمریکا
شامل زبان های : انگلیسی
کارگردان : Wes Craven
ستارگ
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
فارغ از اینکه این ویروس لعنتی که این روزها کل جهان درگیرش هستند کار دست ساز بشر هشت یا تولید طبیعت، به این روزها باید به عنوان یک چالش سبک زندگی نگاه کنیم، اینکه چطور در این قرنطینه روز رو به شب رسوندیم و چه کار مفیدی انجام دادیم و برای خوب شدن حال دلمون چیکارها کردیم، که وقتی در آینده به گذشته الانمون نگاه کردیم، پشیمون نباشیم برای از دست دادنش، تلف کردنش. برای من این روزهای اجباری تعطیلی یه فرصت طلایی هست برای انجام کارهایی که وقت انجامش ر
نهی از اعتماد بیجا حتی به نزدیک‌ترین افراد
ثقة الاسلام کلینی و ابن شعبه حرانی رضوان الله علیهما روایت کرده‌اند:
محمد بن یحیى، عن أحمد بن محمد، عن علی بن إسماعیل، عن عبد الله بن واصل، عن عبد الله بن سنان قال: قال أبو عبد الله علیه السلام: لا تثق بأخیك كل الثقة فإن صرعة الاسترسال لن تستقال.
امام صادق علیه السلام فرمودند: حتی به برادرت اعتماد كامل و تمام (بدون ملاحضه) مكن؛ زیرا زمین خوردن ناشی از اطمینان كردن، قابل جبران نیست.
الکافی، تالیف ثقة
به دروازه‌بان‌ها فکر می‌کنم. به این چارچوب سه‌بر فلزی. فکر می‌کنم چه رازی است که دروازه‌بان‌ را از یک فوتبالیست ساده تبدیل می‌کند به کیاس‌ترین بازیکن زمین؟ کیاسی که البته درنهایت فریب هم خواهد خورد. توپ بارها و بارها از دستش دور می‌ماند و می‌چسبد به تور دروازه. این را خودش هم به‌طور غریزی می‌داند. امّا انگار او در یک موقعیت خاص بین خودویرانگریِ سیزیف‌ بودن و داشتن یک شغل امن، اولی را برگزیده. 
این چارچوب سه‌بر فلزی و این زمین سبز، ص
وبلاگی رو پیدا کردم که خیلی دوستش دارم و مخصوصا این قسمت رو:
"آره. فضای خفقان فقط چندحالت داره که می‌تونه توشون به زیست خودشون ادامه بده. درواقع دیکتاتور و دیکتاتوری، یه انگله، و فقط از بعضی فضاها می‌تونه تغذیه کنه. یکی‌شون حماقته. دیگرشون اینه که همیشه به‌جای گشتن دنبالِ راه حل، دنبال الترنتیو بگردی. دیروز توی راه برگشت، تا مردم حرفی می‌زدن از گرونی، و از اینکه "کاری نمیشه کرد" یا از اینکه "الان دونفری که دیروز مُردن چه تغییری ایجاد شد" من

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
نمیدونم وقتی نطفه بعضی ادما داشته بسته میشده خدا چی دیده تو اینده ی اون فرد که انقدر همه چیش باید تکمیل و عالی باشه ، حیف از این و زندگی با ارزش نیست که باید تباه بشه بیخود به خاطر انتخابایی که دست خودمون نیست هععععععی
خلاصه غر زدم که بگم این ایکون چطور میتونه انقدر جیگر باشه و تا این اندازه زیبا
فکر کنم توزندگی قبلیش ازاون مقاما  داشته ای خدا اخه چرا باید جبر  جغرافیایی من گیر بندازه و نتونم اونجور که دلم میخواد رویا پردازی کنم؟ یعنی یروز می
داروغه یه نوستالژیک واسه بچه های قدیم اونم در کارتون رابین هود
یادتونه داروغه میرد پیش گدا نابینا و پول میندازد تو کاسه اش طوری که پول هایی که بقیه بهش دادند هم میاد بالا و همه را بر میدارد :(
نمیدونم چرا شباهت به حال الانمون دارد داروغه دولت و اون گدا نابینا ما مردم پول بنزینا میارد بالا و بعد میگه بهتون پولشا میدم اما وقتی حساب میکنی می بینی یه چیزی هم روی اون پول میزاری و میدی 
# دولت و داروغه
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
فوکااری پرسید : "کتابی که در موردش با پرفسور صحبت می‌کردی را داری . آن که برادر بزرگ‌تر داشت ."
-"۱۹۸۴ ؟ نه ، ندارم ."
- "چطور داستانی است ؟"
تنگو سعی کرد طرح داستان را بخاطر بیاورد : "من یکبار مدت‌ها پیش در کتابخانه‌ی مدرسه آن‌را خواندم به‌همین خاطر تمام جزئیات را خیلی خوب بخاطر نمی‌آورم . این کتاب در سال ۱۹۴۹ منتشر شده ، زمانی که ۱۹۸۴ خیلی دور به‌نظر می‌رسید ."
- "آن همین سال است ؟"
- "بله ، برحسب اتفاق . به‌هرحال آینده به امروز ، و خیلی سریع به گذ
بخش اول
بند یکم
روزی آفتابی و سرد در ماه آوریل بود و ساعت‌ها زنگ ساعت سیزده را می‌نواختند. وینستون اسمیت، که در تلاش گریز از دست سرمای بی‌پیر چانه در گریبان فرو برده بود، به سرعت از لای درهای شیشه‌ای عمارت بزرگ پیروزی به درون رفت. با این حال، سرعتش آن اندازه نبود که مانع ورود انبوه خاک شنی به داخل شود.
سرسرا بوی کلم پخته و پادری نخ‌نمای کهنه می‌داد. در یک طرف آن پوستری رنگی را، که برای دیوار داخل ساختمان بسیار بزرگ بود، به دیوار زده بودند. ب
تو این مدت "انقلاب جنسی" رو دیدم.
"1984" رو شروع کردم و الآن در یک سوم پایانی شم و حقا که چقد نچسبه یوقتایی!
یکم پیشرفت کردم در زومبا.
"طلا" و "ایده ی اصلی" جشنواره رو دعوت شدم که ببینم و دومی بسی به دلم نشست.
ترم جدید هم شروع شد.
راستش یکم ترس داره اولاش.
اونم بعد اینهمه مدت.
اینکه از همه ی بچه ها تقریبا بیشتر سوال میپرسم بهم حس بدی میده گاهی وقتا!
همین...
بیشتر از این تراوش نمیشه که بیاد روی این صفحه.
+گاهی مثل همین الآن حس میکنم برای نوشتن در اینجا باید
شرکت سیسکو یکی از مشهورترین شرکت های پیشرو در حوزه ی IT و شبکه است که در سال 1984 در سانفرانسیسکو تاسیس شد . حوزه ی سوئیچ های شبکه از جمله حوزه هایی است که می توان سلطه ی سیسکو بر آن را مشاهده کرد که حجم عظیم سوئیچ های سیسکو در سراسر جهان و ارائه ی انواع سرویس ها از طرف این شرکت گواهی بر این ادعا است . در این مقاله ( راهنمای خرید سوییچ سیسکو ) به معرفی انواع رده های سوئیچ سیسکو و بررسی ویژگی های مهم آن ها می پردازیم .
ادامه مطلب
مجموعه لاکپشت‌های نینجا (2014-1984) یک سری انیمیشن مهیج است که در آن‌ها ضدقهرمان موجودی بسیار قدرتمند و شکست‌ناپذیر است و نینجاها هم حافظین عدالت هستند که با این موجودات شرور مبارزه می‌کنند. این مجموعه به خوبی توانست روش رزمیِ نینجوتسو را بر سر زبان‌ها بیندازد و نینجاهای ژاپنی را در هیبت لاکپشت‌های جهش‌یافته، از فاضلاب‌های نیویورک بیرون بیاورد. جالب است که انیمیشن نینجای شطرنجی (2018)، هیچگونه شباهتی به این نسخه‌های معروف ندارد و نینجایی
تاکید رسول خدا صلی الله علیه و آله بر خلافت امیر المومنین پس از خود (به روایت اهل تسنن)
ابن ابی عاصم شیبانی از علمای اهل تسنن روایت کرده است:
۱۱۸۸- ثنا مُحَمَّدُ بْنُ الْمُثَنَّی، حَدَّثَنَا یَحْیَی بْنُ حَمَّادٍ، عَنْ أَبِی عَوَانَةَ، عَنْ یَحْیَی بْنِ سُلَیْمٍ أَبِی بَلْجٍ، عَنْ عَمْرِو بْنِ مَیْمُونٍ، عَنِ ابْنِ عَبَّاسٍ، قَالَ: قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلی الله علیه وسلم لِعَلِیٍّ: " أَنْتَ مِنِّی بِمَنْزِلَةِ هَارُونَ مِنْ مُوسَی، إِ
به مناسبت سالروز میلاد خاتم الانبیاء محمد مصطفی(ص) ابتهال به یاد ماندنی از محمد عمران، قاری و مبتهل مصری را در مدح رسول الله(ص) مشاهده می‌کنید. این ابتهال در سال ۱۹۸۴ میلادی در مسجد المغفرة مصر اجرا شده است.

انتهای پیام
دانلود ویدئو
 نابودگر: جنیسیس -خلاصه داستان فیلم Terminator Genisys 2015 :
سال ۲۰۲۹٫ جنگ میان انسان‌ها و ربات‌ها همچنان ادامه دارد و در همین حین
جان کانر (جیسون کلارک)، کایل ریس (جای کورتنی) را به زمان گذشته بر
میگرداند تا از سارا کانر (امیلیا کلارک) محافظت کند، اما وقتی که او به
سال ۱۹۸۴https://www.link.pasakgroup.com/links.php برمیگردد، همه چیز بر خلاف انتظار او است. محصول کشور : آمریکا

لینک دانلود
هفت برتری امیر المومنین علیه السلام در کلام حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله (به روایت اهل تسنن)
حافظ ابی نعیم محدث و عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
حَدَّثَنَا إِبْرَاهِیمُ بْنُ أَحْمَدَ بْنِ أَبِی حُصَیْنٍ، ثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللهِ الْحَضْرَمِیُّ، ثَنَا خَلَفُ بْنُ خَالِدٍ الْعَبْدِیُّ الْبَصْرِیُّ، ثَنَا بِشْرُ بْنُ إِبْرَاهِیمَ الْأَنْصَارِیُّ، عَنْ ثَوْرِ بْنِ یَزِیدَ، عَنْ خَالِدِ بْنِ مَعْدَانَ، عَنْ مُعَاذِ بْنِ
پیش اومده بگین اگه برمی‌گشتم به عقب فلان تصمیم رو می‌گرفتم؟ فلان حرفو نمی‌زدم؟ راه دیگه‌ای رو می‌رفتم غیر از اینی که الان اومدم؟
خب به نظر من اگه به فرض به عقب برگشتن ممکن باشه، آگاهی‌مون از شرایط آینده همراه‌مون برنمی‌گرده. اون لحظه‌ای که بوده عینا تکرار می‌شه با همون شرایط و دانش و هیجانی که اون موقع داشتیم. گول فیلمای علمی تخیلی رو نخوریم، نمی‌شه تقلب کرد و چیز اضافه‌ای برد عقب.*
تنها چیزی که ممکنه اگه برگردیم به عقب تغییر کنه، اتف
برند آمریکایی اورال بی در زمینه تولید محصولات بهداشت دهان و دندان مانند مسواک،خمیر دندان، نخ دندان و دهانشویه فعالیت می کند.
دکتر رابرت هات سان در سال 1950 اولین مسواک خود را طراحی کرد و نام آن را هیوستون (Hutson) نهاد و این اختراع را به نام خود ثبت کرد. اولین محصول تحت نام اورال بی توسط او به نام اورال بی 60 ثبت شد نام این محصول از روی تعداد پرز های مسواک گرفته شده بود. در سال 1984 برند اورال بی به شرکت ژیلت واگذار شد، این زمان بود که این شرکت به تولید
امروز یه همایش کارآفرینی شرکت کردم که چند تا از بچه‌های موفق رشته خودمون رو آورده بودن تا باهامون حرف بزنن و از مسیر موفقیتشون بگن.
کار تولیدی کاری که «خودت بیافرینی» به معنای واقعی کلمه یه اراده کوه مانند میخواد.یعنی باید انقدر از نظر روحی قوی باشی که تو راهت هر سختی رو به جون بخری.
حالا این منم...یه دختر ۲۰ ساله ترم پنج که نمیدونه میخواد چیکار کنه؟
بزنه تو دل کار؟ادامه تحصیل بده؟یا نویسندگیشو حرفه‌ای تر ادامه بده؟
دوست دارم درسمو ادامه بد
از بی‌نام و نشون بودنِ این‌جا خوشم می‌آد؛ از این‌که بی هیچ قرار و قولی دلم می‌خواد این چند روز هی بنویسم. می‌دونی، بعضی وقت‌ها واقعا می‌ترسم که از پس زندگی برنیام. شاید خیلی ساده‌ست، نمی‌دونم؛ اما این‌که هم‌زمان باید حواسم به هــزارتا مسئله باشه و بتونم تعادل بین اون‌ها رو هم حفظ کنم، من رو می‌ترسونه که نکنه نتونم. می‌خوام واسم مهم باشه که چی گوش می‌دم، با کی صحبت می‌کنم، چه فیلمی می‌بینم، کجا می‌رم، چی می‌پوشم. می‌خوام همه‌شون
اخر تابستونه و جشنای فارغ التحصیلی به راهه. تو ی پیج کلیپای فارغ التحصیلی دانشگاهای مختلفو گذاشته بودن. سر کنجکاوی ی چنتاشونو نگا کردم. بعضیاش جالب بعضیاشم خنوک! ولی خب چیزی ک تو ذهنم اومد این بود ک 6 سال بعد من و همکلاسیامم همینجوری ایم؟ همینجوری صمیمی و خوشحال کنار هم وایمیستیم و عکس میگیریم؟ الان ک اونقد صمیمی نیستیم یا لااقل من این حسو دارم..چون چقدر تلاش کردم برا جمع بودنمون و خوش اخلاق بودن با بقیه ولی تهش یا راهشونو ازم جدا کردن و تو خو
دانلود سری Dark Stars
در سال 1913 در سیاتل/ دوروثی یک زندانی است، او مجبور شده تا با مرد ثروتمندی که علاقه ای به او ندارد ازدواج کند تا او و مادرش بتوانند به راحتی تا اخر عمرشان زندگی کنند. و او هر کاری میکند تا فرار کند. از جمله فرار به جنگل هنگام عروسی اش.

سیاتل جدید سال 2077/ اش یک ماموریت دارد. پروفسور را (اموزگار او که راه سفر در زمان را کشف کرده)  نجات دهد تا انها بتوانند شهر ویرانشان را نجات دهند . ولی جستجو یک مرد به معنی هزاران بار سفر در نقاط مخت
پاورپوینت کمپانی دل
دانلود پاورپوینت با موضوع کمپانی دل، در قالب ppt و در 24 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: «دل» در یک نگاه سابقه: 25 سال (تاسیس: 1984) بنیانگذار: مایکل دلحوزه فعالیت: تولید و فروش سیستم‌ها و تجهیزات رایانه‌ایویژگی: ابداع مدل مستقیم در ع
به چه می‌اندیشی!
نگرانی بیجاست...
عشق اینجا
و‎ ‎خدا هم اینجاست،
لحظه‌ها را دریاب
زندگی در فردا
نه، همین امروز است!

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه و زیبا

یك زن
برای زیبا ماندن
به دوستت دارم های
مردی نیاز دارد
كه هرروز آرام
در گوشش زمزمه كند

+++++++++++++++++++++++++++++++
اس ام اس های عاشقانه کوتاه

وقتی انسان‌ها همدیگر را دوست داشته باشند، همدیگر را می‌بخشند. اما وقتی دائما مجبور به این کار شوند، از دوست داشتن دست برمی‌دارند...!

++++++++++++++++++++

مفهوم فضای مجازی در اصطلاح که در واقع حاصل تکنولوژی غرب است ، واژه ای است که در خلال دهه ی ۱۹۹۰ از طریق اینترنت کاربرد عمومی یافت.فضای مجازی یکی از واژه هایی است که نحستین بار ویلیام گیبسون نویسنده ی پیش رویِ داستانهای علمی تخیلی در سال ۱۹۸۴ بکار برد.از نظر او فضای مجازی فضایی تخیلی است که از اتصال رایانه ها پدید آمده است ،که تمامی انسان ها ومنابع اطلاعاتی را به هم متصل کرده است.
ادامه مطلب

امروز که حوصله م سر رفته بود نگاهی به تقویم انداختم و با عصبانیت گفتم "پس این تابستون با اون ماه های مزخرفش کی تموم میشه" و بعد هم، تقویمو یک کناری انداختم. دراز کشیدم و به سقف خیره شدم. یهو یه چیزی جلوی چشمم عین نوار فیلم عقب جلو شد. تک تک اون لحظه هایی که هم به مرداد هم به تیر، هم خرداد، هم اردیبهشت و ماه های دیگه همین حرف رو زده بودم یادم اومد. من دقیقا هر وقت یک ماه جدید شروع میشد بی صبرانه منتظر میشدم تا زود تموم بشن و یه ماه دیگه شروع بشه! و

این دو سه روز شاید بیشتر از همه ی روزها احساس خستگی میکنم. از همه لحاظ، هم روحی هم جسمی! دلم میخواد تا یه ماه فقط بخوابم. دلم یک تنهایی میخواد. فقط خودم باشم و خودم! اما  متاسفانه هیچوقت نمیشه بیشتر از یک ساعت با خودم تنها باشم. از بس دور و ورم شلوغ و پر از ادمه! نمیدونم چرا بعضی از ادمها از تنهایی مینالن؟! تنهایی به این خوبی و قشنگی! تو باید بلد باشی چطوری از تنهایی ات لذت ببری:)
 من حاضرم یک عمر تک  و تنها با خودم زندگی کنم!  چون میدونم چیکار می
پایان نامه روانشناسی در مورد مقابله با استرس :                                                          
مقابله با استرس عبارت از تلاش های شناختی و رفتاری است که به منظور تسلط بر تعارض های فشارزا، کاهش یا تحمل آن هاست(کوهن[۱] و لازاروس، ۱۹۷۹).دو نوع غالب از شیوه های مقابله با استرس، عبارت است از:
۲-۲-۷-۱٫ مقابله مسأله محور[۲]
۲-۲-۷-۲٫ مقابله هیجان محور
در مقابله مسأله محور، هدف اصلی فرد، تسلط یافتن بر موقعیت و ایجاد تغییر در منبع فشارزا است
ذهنش به تله اسکرین کشیده شد و گوش های تیز و همیشه بیدارش که منتظر شکار بود. آن ها شب و روز می توانستند جاسوسی آدم را بکنند، اما اگر آدم مغزش را به کار می انداخت، می توانست به راحتی آن ها را دور بزند. با تمام زرنگی شان، آن ها تاکنون نتوانسته بودند به این راز دست یابند که در ذهن دیگری چه می گذرد. شاید وقتی که آدمی در چنگ آن ها اسیر بود، وضع غیر از این بود. هیچکس نمی دانست در وزارت عشق چه می گذرد، اما می شد گمانه زنی کرد: شکنجه، مواد، ابزار پیچیده برای
با خودم عهد کرده بودم که برای هر کتابی که می‌خوانم مفصل بنویسم تا این طوری مجبور باشم دقیق‌تر بخوانم. این مطلب نشانی از عهدشکنی‌ست. شاید پاری اوقات مجبور به این کار شوم. و اما بعد؛

پاییز؛ نوشتهٔ الی اسمیث
اولین رمان جدی بعد از برگزیت که از اولین مجموعه از چهارگانهٔ فصل‌های سال این نویسنده است (به گمانم دو فصل دیگر هم منتشر شده‌اند). رمان شاعرانه با جریان سیال خیال است. گاهی کلمات طنین دارند و آهنگین هستند (چیزی مانند سجع). یکی از نکات جالب د
تلاش برای دستیابی به سلاح‌های جدید بی‌وقفه ادامه دارد و جزو معدود فعالیت‌هایی است که هنوز در آن ذهنِ خلاق و نظریه‌پردازِ انسان امکانِ بروز می‌یابد . امروزه در اوشنیا ، دیگر علم به معنای قدیمیِ آن تقریباً وجود ندارد . در زبان نوین کلمه‌ای برای 'علم' وجود ندارد . روشِ تجربیِ تفکر که مبنای تمامِ موفقیت‌های علمیِ گذشته بوده با بنیادی‌ترین اصولِ اینگسوس در تضاد است . و حتی پیشرفت‌های فناوری فقط در صورتی روی می‌دهند که محصولِ آنها در کاهش آز
یک
سرمایه‌دار کانادایی به نام مایلز نادال علاوه بر خریدن کفش ورزشی نایکی به
ارزش بیش از ۴۰۰ هزار دلار، ۸۵۰ هزار دلار هم برای به دست آوردن ۹۹ جفت
کفش ورزشی نایاب و کمیاب دیگر هزینه کرد. این مجموعه‌دار پولدار بیشتر در
حوزه خریدن و نگه داشتن خودروهای قدیمی فعال است و حالا بخشی از سرمایه خود
را در دنیای کفش‌های ورزشی وارد کرده است.
به گزارش
همشهری آنلاین به نقل از رویترز، کتانی موسوم به کفش ماه را بیل بوورمن،
یکی از بنیانگذاران نایکی و مرب
میون این عصر شلوغ که تلاش میکنیم به یه جایی برسیم که عقب نمونیم دو تا سوال خیلی مهم ذهن آدمو به چالش میکشه یکی این که به کجا برسیم؟ و یکی دیگه اینکه از چی عقب نمونیم؟بعضی وقتا توی این شلوغیا یادمون میره که خودمون از زندگی چی میخوایم و چی باعث میشه که از این جا بمونیم و عقب افتاده بشیم.
خیلی از کسایی که میتونیم کنارشون توقف کنیم و از کنارشون بودن لذت ببریم توی رد شدن های از سر عجله از دستشون میدیم اونایی که چیزی به ما میدن که شاید کلی از زندگیمون
"به آرامی آغاز به مردن می کنیم اگر، سفر نکنیم، اگر کتاب نخوانیم، اگر به اصوات زندگی گوش ندهیم، اگر از خود قدردانی نکنیم.
به آرامی آغاز به مردن می کنیم، زمانیکه خودباوری را در خود بکشیم، وقتی نگذاریم دیگران به ما کمک کنند.
به آرامی آغاز به مردن می کنیم اگر، برده عادات خویش شویم، اگر همیشه از یک راه تکراری برویم، اگر روزمرگی را تغییر ندهیم، اگر رنگ های گوناگون به تن نکنیم، اگر با افراد ناشناس صحبت نکنیم.
به آرامی آغاز به مردن می کنیم اگر، از شور
میون این عصر شلوغ که تلاش میکنیم به یه جایی برسیم که عقب نمونیم دو تا سوال خیلی مهم ذهن آدمو به چالش میکشه یکی این که به کجا برسیم؟ و یکی دیگه اینکه از چی عقب نمونیم؟بعضی وقتا توی این شلوغیا یادمون میره که خودمون از زندگی چی میخوایم و چی باعث میشه که از این جا بمونیم و عقب افتاده بشیم.
خیلی از کسایی که میتونیم کنارشون توقف کنیم و از کنارشون بودن لذت ببریم توی رد شدن های از سر عجله از دستشون میدیم اونایی که چیزی به ما میدن که شاید کلی از زندگیمون

سرگذشت انسل آدامز :
انسل آدامز (Ansel Easton Adams)(۱۹۰۲-۱۹۸۴) یک عکاس آمریکایی است. شهرت وی بیش تر به دلیل عکس‌های او از طبیعت و چشم اندازهای غرب آمریکا است. به جرات می توان گفت که وی نامدارترین عکاس آمریکایی سده‌ی بیستم میلادی است که طبیعت وحشی آمریکای شمالی را با عکسهای شگفت‌انگیزش از چشم‌اندازهای ناهموار و خیال‌پرور‌ به رُخ میلیونها نفر کشاند.
برای مشاهده متن کامل به ادامه مطلب مراجعه کنید .
ادامه مطلب
پاییز است و برف می‌بارد! کلاغ‌ها بر فراز شهر پرواز می‌کنند. عده‌ای در پسِ کوچه‌ها می‌دوند. غم نشسته است بر نورِ چراغِ‌هایِ شهر! حکومت نظامی در رسانه‌ها جریان دارد. قرار است همه چیز به نفع خودشان جلوه داده شود. دسترسی به شبکه‌ها کاملاً قطع شده است! جلوه‌هایی از ۱۹۸۴ جورج اورول را به عینه می‌بینم. امید‌ها نا امید شده. اعتمادها بی اعتماد! و دست‌ها خالی‌تر! و چشم‌ها محتاج‌تر!
شب‌هایِ ابریِ شهرهم طولانی‌تر از هر زمانیست! و ظُلم قد علم کرد
خب اون مقاله هم تموم شذ. عصری برای بابا کیک خریده بودیم روزشو بهش تبریک گفتیم غافلگیرش کردیم. بعدش سبزی پلو خریده بود برای شب عید خونه بابا بزرگم که سبزی خودمون رو پاک کنیم و بدیم آشپزا درست کنن تازه برای خودمونم خریده بود ده کیلو سبزی:/ نشستیم به پاک کردن حالا هی پاک کن پاک کن مگه تموم میشد؟ سبزی خوردنم گرفته بود:/ خوبه چهار تایی نشستیم پاش وگرنه تا صبح طول میکشید.  بعدشم منو مها نشستیم سفره خفت سین درست کردن الان منتظریم تخم مرغا خشک شن دوبار

چند روز پیش، پستی را در وبلاگ پرچنان خواندم. عنوان این پست درختکاری و کرونا ست. پیشنهاد می کنم پیش از خواندن این پست، سری به پرچنان بزنید و دقت نظر نویسنده اش را در خصوص اتفاقات اخیر ببینید. خلاصه خواندن آن پست باعث شد من هم کمی به مسائل بیشتر فکر کنم. اینکه بعد از قضیه ی برنامه ی نود و عادل فردوسی پور، کم کم زمزمه های نسل سوم انقلاب به گوشمان رسید. دقت که می کردیم از همه ی تریبون های دولتی و حکومتی یک سری کلمات کلیدی را می شنیدیم. یک سری کلیدو
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
تو دوران قرنطینه اگه بیکار توی خونه نشستین و حوصله تون سر رفته میتونین یه بخش کوچیک از کارهای منو تو این دوران ببینین شاید به دردتون خورد 
فیلم :One day 
لبخند مونالیزا
داستان اذدواج
LOVE STORY
مرد ایرلندی
Little forest 
Second Act
hustlers
( موقع تماشای فیلم خارجی لغت های جالب و جدیدی که میشنومو یادداشت میکنم )
پادکست:آنجلا مرکلبیزینس پلنمارکتینگ
( از همه پادکست ها و فایل های آموزشی نوت برداری می کنم )
کتاب :ببخش و بگیرراز سایهسینوههقلعه حیوانات١٩٨٤کوریطاعون
غذ
تاریخ مشخصی برای انتشار ماتریس تعیین RACI در دست نیست ، اما بیشتر منابع اعلام می کنند که این ابزار در اوایل دهه 1970 به عنوان یکی از ابزارها (مدیریت پروژه پروژه هدایت شده هدف) طراحی شده و در سال 1984 منتشر شد. نیز وجود دارد.به نظر می رسد وقتی مدیران کارخانه های صنعتی برای اولویت بندی کار خود ، شروع به استفاده از ماتریس هایی با عناوین فرصت تهدید ، SWOT ، آیزنهاور و غیره کردند ، به خانه ای بنام “اورژانس مهم” رسیدند که مشاوران توصیه کردند آن را واگذار نم
هراس اجتماعی لیبووتیز فرمت فایل دانلودی: .docxفرمت فایل اصلی: تعداد صفحات: 1حجم فایل: 19 کیلوبایت قیمت: 4500 تومانپرسشنامه هراس (پانیک) توسط لیبووتیز و همکاران در سال 1984 تهیه و تدوین شده است. این پرسشنامه 27 آیتم دارد که آزمودنی با یک مقیاس چهار درجه‌ای (هرگز، کمی، متوسط و شدید) به این آیتم پاسخ می‌دهد، این پاسخها به ترتیب 0، 1، 2، 3 نمره گذاری می‌شوند. دامنة نمراتی که آزمودنی در این پرسشنامه می‌گیرد صفر تا 81 خواهد بود.....
پرداخت با کلیه کارتهای عض
هر چند درحوزه نظری مدیریت استراتژیک، تعاریف متعددی برای بیان مفهوم
تفکر استراتژیک وجود دارد، اما تفکر استراتژیک تدوین هنرمندانه استراتژی بر
مبنای خلاقیت، کشف و فهم عوامل ارزش ساز در کسب و کار است. تفکر استراتژیک
با انعکاس ماهیت عمیق یک عمل و چالش­های اساسی آن آغاز می­شود. این تفکر
با درک،‌ تمرکز و زمان­بندی آغاز می­شود. تمرکز به این معنی است که توجه
خود را به کجا معطوف کنیم. چه چیزی در واقع مهم و اساسی است؟ فراموش کردن
چه چیزی‌ به معنی
حمایت از جمله چین
کمپین حمایت از سازنده جمله چین و روند ساخت
امروز در روند ساخت جمله چین به نتایجی رسیده ایم که ارزشمند هستند و نشان دهنده قدرت برنامه نویسی ایرانی است . با اینکه تماما انگلیسی می باشد اما ایرانی های فارسی زبان در زمینه برنامه نویسی پیشتازند . امیدوارم در این شرایطی که هم باید بیکدیگر کمک کنیم نرم افزار جمله چین من به شما کمک کرده باشد . امیدوار باشید که در نسخه های بعدی این نرم افزار شامل تحولات بسیاری می شود . من خودم به شخصه
اولین بار ک یک کد رو نوشتم بعد از چندبار آزمون و خطا بهترین حس دنیا رو داشتم با تلاش خودم تونستم به چیزی ک علاقه داشتم برسم اما دریغ از اینکه طراحی وب و علاقه من توی کشورم و بین مردمم شناخت درستی وجود نداره از خانواده شروع کنیم هنوز ک هنوزه با وجود اینکه تونستم به موفقیت های زیادی برسم اما حرفه ی من رو یک شغل محسوب نمیکنن توی جامعه به هرکی بگی برنامه نویس تحت وب هستی براشون نامفهومه بیشترین سوال کاربردی ک میپرسن از سختی و درامدشه خب اینا رو گف
‍‍ بهنام، خواستم بگم این کاغذهایی که از دیوار کندی رو بچسبون سر جاش!نمی‌دونم کسی ته دلت رو خالی کرد یا خودت بی‌خیال آرزوهات شدی. اگه خودت بی‌خیال شدی که قضیه‌اش جداست، باید بشینی یه بار دیگه آلبوم آرزوهات رو ورق بزنی. ولی اگه کسی ته دلت رو خالی کرد، خواستم بگم ما آدم‌ها همینیم. یعنی به قول مهران مدیری توو برنامه خندوانه "همه‌مون یه اژدهای درون داریم که وقتی کسی ازمون سبقت بگیره، آتیش بارونش می‌کنیم"دیشب که اومدی گفتی قانون جذب می‌گه آر
الکترسیته:  الكترسیته انرژی نهفته ای در طبیعت و وجود آن در بعضی از مواد موجود درجهان میباشد این نیرو به صورت های مختلف میباشد و دارای 2 قطب میباشد اما به صورت كلی میتوان الكترسیته را به دوبخش تقسیم كرد الكترسیته ساكن++این حالت از الكترسیته عنصری كه آن را بو جود می آورد دارای قطب مثبت+میشود مانند وسیله پلاستیكی كه بر اثر مالش دارای قطب مثبت میشود یا بدن انسان كه بر اثر برخورد با این گونه اشیاء درای قطب مثبت الكترسیته ساكن میشود فقط زمین تامین
قبلاً تا اواسط قرن حاضر در سوریه و عربستان سعودی یافت می شد ، امروزه شتر مرغ های وحشی محدود به آفریقا می شوند (زیگفرید ، 1984).

نام گونه Struthio camelus از زبان لاتین آمده است. کلمه شتر بر اساس شباهت هایی که شترمرغ ها با شترها دارند ، مانند چشم و مژگان برجسته آنها ، اندازه بزرگ و تحمل قابل توجه آنها در برابر زیستگاه کویری.
اهدای تخمک چیست؟اولین گزارش موفقیت آمیز اهدای تخمک، مربوط به سال ۱۹۸۴ است...
استفاده از این روش، برای زنانی توصیه می شود، که دارای رحم سالم، با قابلیت نگهداری جنین هستند، اما تخمدان های ایشان تخمک مناسبی تولید نمی کند. این نقص همچنین ممکن است، ناشی از عدم وجود تخمدان، نارسایی زودرس تخمدان، یا سن بالای زن باشد، شایان ذکر است که در صورت ابتلای مادر به بیماری ژنتیکی، احتمال انتقال بیماری به کودک وجود دارد، و در اینگونه موارد، نیز می توان به من
اهدای تخمک، چیست؟اولین گزارش موفقیت آمیز اهدای تخمک، مربوط به سال ۱۹۸۴ است...
استفاده از این روش، برای زنانی توصیه می شود، که دارای رحم سالم، با قابلیت نگهداری جنین هستند، اما تخمدان های ایشان تخمک مناسبی تولید نمی کند. این نقص همچنین ممکن است، ناشی از عدم وجود تخمدان، نارسایی زودرس تخمدان، یا سن بالای زن باشد، شایان ذکر است که در صورت ابتلای مادر به بیماری ژنتیکی، احتمال انتقال بیماری به کودک وجود دارد، و در اینگونه موارد، نیز می توان به م
قبلاً تا اواسط قرن حاضر در سوریه و عربستان سعودی یافت می شد ، امروزه شتر مرغ های وحشی محدود به آفریقا می شوند (زیگفرید ، 1984).

نام گونه Struthio camelus از زبان لاتین آمده است. کلمه شتر بر اساس شباهت هایی که شترمرغ ها با شترها دارند ، مانند چشم و مژگان برجسته آنها ، اندازه بزرگ و تحمل قابل توجه آنها در برابر زیستگاه کویری.
کتاب قلعه حیوانات اثر جورج اورول، به‌طور غیر مستقیم اشاره به شرایط حاکم بر شوروی سابق در طول جنگ جهانی دوم دارد.
«مزرعه حیوانات» که در ایران به نام «قلعه حیوانات» نیز شناخته شده، در کنار رمان «1984» دو اثر ماندگار و شاخص «جورج اورول»، نویسنده و روزنامه‌نگار انگلیسی است که به عنوان پر فروش‌ترین آثار این نویسنده قرن بیستم معرّف همگان است.
کتاب قلعه حیوانات (Animal Farm) به علت روابط حسنه انگلیس و شوروی در آن زمان، موفق به دریافت مجوز نشد، ولی بال
امروز امضای آخر رو هم گرفتم و الان مهندسم دیگه، مث همه ی آدمای دیگه. مهندسا از در و دیوارِ شهر بالا میرن. 
فردا یک شنبه هست. صبح واسه پرس و جو و گرفتن مدارک مورد نیاز واسه سربازی میرم دانشگاه. البته گزینه ی مطلوب خودم و اطرافیانم امریه گرفتن هست. که ممکنه جور بشه و شایدم نشه. 
دانشگاهِ عزیزم! سالی که ما اومدیم یه برهوتِ محض بود. کم کم و کم کم بهش رسیدن و الان کلی ترگل ورگل شده، کلی فضای سبز، کلی سازه ی جدید و... . ولی به شخصه عاشقِ همون تمِ خشک و برهو
بالاخره دارم برمیگردم خونه. امشب قطعاً میرم. ینی بلیطمم گرفتم و ساعتِ 03:30 بامداد از مشهد میپرم به شیراز. 
داداشم داره بعد از یه سال و چند ماه میاد ایران، و یه توفیقِ اجباری شد که بالاخره برم. یه توفیقِ خوب، یه اجبارِ بد. 

امروز باید خیلی جاها برم، هر جایی که شاید دلتنگش شم. کجا؟ اول از همه دانشگاهِ عزیزم... ، پارک کاشانی، شاید پیشکوه، کافه کاف. همینا فعلا به ذهنم میرسن. تُف. واقعا تف.
ساعت 10-11 امشب هم میرم سمت مشهد که برم فرودگاه و منتظر پرواز بم
امروز (سوم دسامبر) سالگرد بدترین فاجعه شیمیایی غیرجنگی در تاریخ است!در این روز در سال 1984 میلادی، بیست و هفت تُن گاز کُشنده از کارخانه سموم دفع آفات یونیت کاربید در بوپال هندوستان بیرون آمد و بلافاصله هزاران نفر را کشته و نیم میلیون نفر را مسموم کرد.شبکه بین المللی PAN (شبکه کنش سموم آفت‌کُش) هرساله به یاد قربانیان بوپال، "روز جهانی نه به استفاده از سموم دفع آفات" را گرامی می‌دارد تا یادآورآسیب‌هایی باشد که این گونه مواد هر روز به جوامع سراسر
پایان نامه روانشناسی با موضوع دیدگاه های موجود در مورد تعلل ورزیدیدگاه های موجود در مورد تعلل ورزی
دیدگاه های مرتبط با تعلل در یک طیف خوشبینانه تا بدبینانه قرار دارند. دیدگاه های خوشبینانه بر این اساس اند که خصوصیاتی چون رفتار، شناخت و انگیزش عامل مهم بروز تعلل هستند، در حالی که دیدگاه های بدبینانه تعلل را نوعی عادت یا اختلال شخصیتی می دانند. دیدگاه های عمده موجود در مورد تعلل عبارتند از:
تعلل به عنوان یک مشکل رفتاری
در این دیدگاه هدف درما
پروتکلHART  مخفف Highway Addressable Remote Transducer می‌باشد که از اساس استاندارد FSK (Frequency Shift Keying)
برای ارتباط استفاده می‌کند.
شرکت Rosemount-Fisher در سال 1984 پروتکل ارتباطیHART را به دنیای صنعت معرفی کرد. هدف این پروتکل فراهم کردن امکان استفاده ی همزمان از فناوری های نوین ارتباط دیجیتال، درکنار سیگنال استاندارد 4-20 mA میباشد. امروزه و پس از گذشت حدود 34 سال از تولد پروتکل HART ،این پروتکل مورد حمایت و استفاده ی بسیاری از تولیدکنندگان تجهیزات ابزاردقیق و کنترلی در سرتا
بیوگرافی و زندگی نامه ی کامل بوراک اوزچیویت
بوراک اوزچیویت
بیومیو : بوراک اوزچیویت به ترکی Burak Özçivit در 24 دسامبر 1984 در استانبول، ترکیه متولد شد.
مادرش جیهان و پدرش بولنت اوزچیویت هستند.
او یک خواهر به نام بورجان اوزچیویت دارد.
وی فارغ التحصیل رشته ی عکاسی از دانشکده هنر های زیبای مرمره در سال 2001 می باشد.
قد او 184 سانتیمتر است.
وی
غیر از حرفه بازیگری در کار مدلینگ هم فعالیت دارد و  در سال 2003 به
عنوان بهترین مدل سال ترکیه انتخاب می شود و پس از کسب
 کاوشگاه باستان شناسی . آثار تاریخی آن شامل بقایایی است از دوره های تسلط ایران باستان ، یونان ـ روم و هند باستان (بر بُست ) ، بعلاوه خرابه های ارکی باشکوه ، طاقی بسیار بلند با نماهای آجری و نقشهای هندسی ، و دیوارهای خشتی خانه های شخصی از دوره اسلامی . متخصصان باستان و خاورشناسان ، یادداشتهای جغرافیدانان و مورخان قدیم را گردآوری و تفسیر کرده اند و سیاحان اروپایی از اوایل قرن سیزدهم از خرابه های دوره اسلامی بست ، که بر سر راه قدیم کاروانروِ ایر
‍ بار هستی میلان کوندرا 
بار هستی نام رمانی از میلان کوندرا است که در سال ۱۹۸۴ نوشته شده‌است. این کتاب که در سال ۱۹۶۸ در پراگ در دورهٔ زمانی موسوم به بهار پراگ می‌گذرد، با مفاهیم فلسفی فراوانی سر و کار دارد. ترجمه لغوی نام اصلی آن سَبُکیِ تحمل‌ناپذیر هستی است.بار هستی ( یا سبکی تحمل ناپذیر هستی ) را شاید بتوان مشهورترین اثر میلان کوندرا دانست این کتاب در ایران هفده بار به چاپ رسیده است . بار هستی تفکر و کاوش درباره زندگی انسان و فاجعه تنهایی
جسارت و توهین زشت و بی‌شرمانه ابن عثیمین وهابی به حضرت زهرا سلام الله علیها
ابن عثیمین لعنت الله علیه از بزرگان وهابیت در تعلیقات خود بر صحیح مسلم می‌نویسد: 
اللهم اعف عنها، والا فان ابا بكر [...] ما استند الى رای، وانما استند الى نص، و كان علیها ان تقبل قول النبی علیه الصلاة و السلام : " لا نورث، ما تركنا صدقة "، ولكن عند المخاصمة لا یبقی للانسان عقل یدرك به ما یقول او ما یفعل او ما یتصرف فیه، فنسال الله ان یعفو عنها عن هجرتها خلیفة رسول الله صل
تحقیق درباره دادگاه جدید اروپائی حقوق بشر
↓↓  لینک   دانلود   و   خرید   پایین   توضیحات   ↓↓ فرمت  فایل:  word    (قابل  ویرایش و آماده پرینت) تعداد  صفحات:26     قسمتی   از   متن   فایل   دانلودی : مقدمه کنوانسیون اروپایی حقوق بشر قرار صادر از دیوان بین المللی لاهه در 10 مه 1984 جنبه ای استثنائی دارد زیرا اصدار قرارهای تامینی در زمره آن قسمت از وظائف دیوان است که موجب بیشترین جر و بحث شده است . ا ...دریافت فایل
آشنایی با برنامه های مخرب 18ص
فرمت فایل : word (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد صفحات 18 صفحه فصل اول: 1-4- آشنایی با برنامه های مخرب هنگامی که در سال 1984 برای اولین بار در مقالات علمی، امکان وجود ویروس مطرح شد، هیچ کس آن را جدی نگرفت. اما طولی نکشید که اولین ویروس پا به عرصه وجود گذاشت. در آن زمان نیز عده انگشت ...
دریافت فایل
مباحث نظری در باب سازه ی روش های مقابله ای مباحث نظری در باب سازه ی روش های مقابله ای

دسته بندی
علوم انسانی

فرمت فایل
docx

حجم فایل
48 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
22

مباحث نظری در باب سازه ی روش های مقابله ای
توضیحات: فصل دوم تحقیق کارشناسی ارشد و دکترا (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)

همرا با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو تحقیق
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نو
پاییز است و برف می‌بارد! کلاغ‌ها بر فراز شهر پرواز می‌کنند. عده‌ای در پسِ کوچه‌ها می‌دوند. غم نشسته است بر نورِ چراغِ‌هایِ شهر! حکومت نظامی در رسانه‌ها جریان دارد. قرار است همه چیز به نفع خودشان جلوه داده شود. دسترسی به شبکه‌ها کاملاً قطع شده است! جلوه‌هایی از ۱۹۸۴ جورج اورول را به عینه می‌بینم. امید‌ها نا امید شده. اعتمادها بی اعتماد! و دست‌ها خالی‌تر! و چشم‌ها محتاج‌تر!
شب‌هایِ ابریِ شهرهم طولانی‌تر از هر زمانیست! و ظُلم قد علم کرد
یاد روزی افتادم که بی‌اختیار اشک ریختم. شنیدن تحلیل اوضاع موجود روی صندلی های "آب و آتش" که تهش ختم می‌شد به جنگ. دستام رو گذاشتم روی صورتم و به پهنای صورت گریه کردم. حالا هر بار که این آهنگ رو گوش می‌دم اون حسِ واقعی برام تداعی‌ می‌شه. خیال می‌کنم گاه و بی‌گاه بمبی می‌خوره وسط شهر. هر روز که بیدار می‌شم دونه دونه از "آدم" های زندگیم خبر می‌گیرم. گاهی یکیشون جواب نمی‌ده و اون آدم رو از لیست آدم‌های زندگیم پاک می‌کنم. به عشقی فکر میکنم که لی
به گزارش دورتموند ایران ، طی مراسمی که با حضور اعضای مختلف باشگاه دورتموند برگزار شد، دکتر راینهارد رائوبال مجددا به عنوان رئیس باشگاه معرفی و منصوب گردید.
آقای رائوبال پس از این انتصاب گفت " از اینکه رئیس باشگاه شده ام خوشحالم"
رائوبال از سالهای 1979 تا 1982 و همچنین 1984 تا 1986 نیز ریاست این باشگاه را عهده دار بوده است.
با انتخاب مجدد رائوبال به عنوان ریاست باشگاه او این سمت را از سال 2004 تاکنون حفظ کرده است.
 به استثنای دو رای ممتنع، از تعداد 159,037 ن
بیوگرافی و زندگی نامه ی برن سات
بیومیو : برن ساعات یا برن سات به انگلیسی Beren Saat در 26 فوریه 1984 در آنکارا، ترکیه متولد شد.
پدر او حسین آونی سات بازیکن حرفه ای و قدیمی فوتبال و مادر او آیلا سات می باشد.
دارای یک برادر به نام کن می باشد.
قد او 167 سانتیمتر است.
ثروت او حدود 7 میلیون دلار تخمین زده می شود.
او
آموزش ابتدایی و متوسط خود را در کالج TED آنکارا به اتمام رساند. سپس در
دانشگاه باشکنت رشته اقتصاد و مدیریت بازرگانی خواند. او با حمایت دوستان
دانشگا
اگر شما هم از خودتون میپرسید که سایت تد تالک چیست؟ بهتره این مقاله رو کامل بخونید
TED مخفف سه کلمه Technology و Entertainment ، Design است ( تکنولوژی و سرگرمی و طراحی).
مجموعه‌ی TED یک سازمان غیر انتفاعی است که به «گسترش ایده های ارزشمند» اختصاص داده شده است.
تد در سال 1984 به عنوان یک کنفرانس چهار روزه در کالیفرنیا تاسیس شد که موسس آن  Richard Saul Wurman بود.
اما سمینارهای دوره‌ای آن از سال 1990 شکل گرفت.
اگر چه فعالیت‌های تد به این حوزه‌ها محدود نشد.
شکل اجرای برنامه
مودم PATTON مدل 3088A
مودم PATTON مدل 3088A برای ارائه دهنده یا کاربرانی که دنبال اتصال به شبکه اختصاصی با سرعت بسیار تالای دارند، بسیار مناسب است. این نوع مودم به کاربران خود این امکان را می دهد که طبق استاندارد G.SHDSI ETSL  دامنه ای که در اختیار دارند را در سر تا سر کابل با ارائه سرعت nx64 تا میزان سرعت 5 مگابیت بر ثانیه گسترش دهند. هنگامی که این مودم را در حالبت پیش فرض تنظیم کردید، آن را به شبکه متصل کنید. پیکر بندی این مودم ها ی از راه دور به صورت اتوماتیک ا

تعاریف عملیاتی اصطلاحات و متغییرهای پژوهش
قابلیت اعتماد برند: قابلیت اعتماد برند، خلاصه­ی همکاری­های بلندمدت مشتری با فراهم­کننده­ی خدمت است (دهدشتی شاهرخ و همکاران، 1389).
وفاداری به برند: وفاداری به برند حاکی از نگرش مثبت مشتری به برند و پایبندی و قصد ادامه خرید درآینده است. وفاداری به برند، به طور مستقیم متاثر از رضایت یا نارضایتی مشتری از برند در طول زمان و همین­طور کیفیت محصول است (دهدشتی شاهرخ و همکاران، 1389).
تعهد وفاداری: تعهد اح
کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین اثر فلورانس اسکاول شین
کتاب 1984 اثر جورج اورول
کتاب شدن اثر میشل اوباما انتشارات دُرّقلم چاپ هشتم
کتاب سه دقیقه در قیامت اثر جمعی از نویسندگان انتشارات شهید ابراهیم هادی
کتاب ای کاش وقتی 20 ساله بودم می دانستم اثر تینا سیلیگ
کتاب بینوایان اثر ویکتور هوگو نشر داریوش
کتاب جهانی که می بینم اثر آلبرت انیشتین
کتاب صد سال تنهایی اثر گابریل گارسیامارکز انتشارات پرثوآ
کتاب شازده کوچولو اثر آنتوان دوسنت اگزوپه ر
برای دست یابی به کتاب ها، بر روی نام آنها کلیک کنید
کتاب 1984 اثر جورج اورول
کتاب شدن اثر میشل اوباما انتشارات دُرّقلم چاپ هشتم
کتاب سه دقیقه در قیامت اثر جمعی از نویسندگان انتشارات شهید ابراهیم هادی
کتاب ای کاش وقتی 20 ساله بودم می دانستم اثر تینا سیلیگ
کتاب بینوایان اثر ویکتور هوگو نشر داریوش
کتاب جهانی که می بینم اثر آلبرت انیشتین
کتاب صد سال تنهایی اثر گابریل گارسیامارکز انتشارات پرثوآ
کتاب شازده کوچولو اثر آنتوان دوسنت اگزوپه ری
کتاب ب
ما در سری مقالات وبلاگ های گروهی به تولید مقالات در مورد شرکت لنوو پرداختیم و در مقالات قبلی در مورد لپ تاپ ها،تبلت های این شرکت با شما صحبت کردیم و قصد داریم مقالات بیشتری در مورد محصولات این شرکت برای شما منتشر کنیم در ادامه این مقاله قصد داریم در مورد محصولات موبایلی و گوشی های لنوو و تعمیرات آن در ایران با شما صحبت کنیم در ادامه با بلاگتن همراه باشید
شرکت لنوو
شرکت رایانه‌ای چینی و چندملیتی است، که از بزرگترین شرکت‌های تولید و توزیع‌ک
نام فیلم: نابودگر: جنیسیس – Terminator Genisysژانر: اکشن ، ماجراجویی ، علمی تخیلیکارگردان: Alan Taylorستارگان: Arnold Schwarzenegger, Emilia Clarke, Jai Courtneyمحصول کشور: آمریکاسال انتشار: 2015امتیاز: 6.7 از 10مدت زمان: 126 دقیقهزبان: دوبله فارسی + زبان اصلیکیفیت: BluRay 1080p + BluRay 720pحجم: 0.98 گیگابایت + 2.10 گیگابایتاطلاعات بیشتر: کلیک کنید
خلاصه داستان: سال 2029. جنگ میان انسان‌ها و ربات‌ها همچنان ادامه دارد و در همین حین جان کانر ، کایل ریس را به زمان گذشته بر میگرداند تا از سارا کانر
داستان برند لنوو(lenovo)

لنوو کارش را از یک دفتر کوچک در چین آغاز کرد و اولین پروژه‌ی آن‌ها با شکست مواجه شد. اما امروزه جزو یکی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان لپ‌تاپ nv دنیا است.
لنوو یک شرکت تکنولوژی چند ملیتی چینی است که دفاتر اصلی آن در پکن چین و کارولینای شمالی آمریکا واقع شده است. این شرکت در زمینه‌ی طراحی، تولید و توسعه‌ی کامپیوترهای شخصی، تبلت، گوشی هوشمند، سرور و تلویزیون‌های هوشمند فعالیت می‌کند. Lenovo از سال ۲۰۱۳ به بعد به‌عنوان بزرگ
طبق معمول با دوستای صمیمیم مثلا در حال درس خوندن بودیم( هیچ وقت جمع نشین یک جا برای درس خوندن )
دراصل مدام حرف زدیم و خوراکی خوردیم ( امان از پرحرفی ما دخترا )حرفامون رسید به مبحث شیرین ازدواج:)
یکی از دوستام که تازه دماغشو عمل کرده گفت : بچه ها تا قبل از اینکه دماغمو عمل کنم به ازدواج فکرمیکردم و منتظر 
شاهزاده سوار بر پراید سفید بودم الان دیگه نظرم برگشته پرسیدیم چرا ایشون فرمودن :چون دیگه خودم خرج عمل دماغمو دادم و سال های 
پرهزینه تحصیل و جو
بسم رب الزهرا (س)
از تمامی سادات معذرت میخوام که حضرت زهرا (س) رو مادر صدا میزنم.
امروز یه امتحان سخت داشتم ، از این جهت این امتحان سخت بود که معمولا کتاب های کامپیوتری رو ترجمه می کنن و اونم چه ترجمه ای ...
از یه طرف باید دو فصل کتاب رو می خوندم و از اونجایی که کتاب متنش روان نبود بعدش باید جزوه ی استاد رو میخوندم ( که جزوه هم چندان دلچسب نبود کل جزوه رو هم رفته شاید 20 خط بود ) و بعد از خوندن کتاب و جزوه و تجزیه تحلیل باید سوالاتی رو که دوستان هم کلاس
نرم افزار ورد چیست؟
نرم افزار word یا Microsoft Word یک نرم افزار واژه پرداز است که در اکثر ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی برای تایپ، ویرایش و طراحی متون استفاده می شود.

تاریخچه نرم افزار ورد
شروع نرم افزار word در سال ۱۹۸۳ و با انتشار این برنامه تحت نام مالتی‌ تول ورد برای سیستم‌های زنیکس و سپس برای رایانه ‌های شخصی IBM بود. البته در آن زمان، word برای اجرا در محیط سیستم‌عامل داس منتشر شده بود. یک سال بعد و در سال ۱۹۸۴ با اوج گیری شرکت مایکروسافت اولین
1968: "قانون کانوی""قانون کانوی" به شرح زیر است: "هر سازمانی که یک سیستم را طراحی می کند (که در اینجا بیشتر از سیستم های اطلاعاتی تعریف می شود)، ساختار ساختاری یک ساختار ارتباطی ساختار سازمان است." وضعیت فولکلور به جای نتایج علمی به خوبی پشتیبانی می شود، هرچند مطالعات اخیر برخی از حمایت های علمی را به آنها تحمیل کرده اند. (جنبه های اجتماعی توسعه نرم افزاری تا اواسط دهه 90 عمدتا توسط مهندسی نرمافزار دانشگاهی نادیده گرفته شد.)دهه 1970:بری بوم پیشنهاد "D
سپتیمیوس سوروس ١٤٦-٢١١ م امپراتور روم، ١٩٣-٢١١ م
خوآئوی یکم ١٣٥٧-١٤٣٣ م پادشاه پرتغال، ١٣٨٥-١٤٣٣ م
دین آچسون ١٨٩٣-١٩٧١ م وزیر امور خارجۀ آمریکا، ١٩٤٩-١٩٥٣ م
آنتون لاوی ١٩٣٠-١٩٩٧ م بنیان‌گذار آمریکایی کلیسای شیطان
ناصر ملک‌مطیعی ١٩٣٠-م بازیگر ایرانی
لوئیز کابرال (١٩٣٠-٢٠٠٩ م) نخستین رئیس‌جمهور گینۀ بیسائو، ١٩٧٤-١٩٨٠ م
جانی شفیلد ١٩٣١-٢٠١٠ م کودک‌بازیگر آمریکایی فیلم‌های تارزان
وینسنت گالو ١٩٦١-م بازیگر آمریکایی
جنیفر اسپوزیتو ١٩٧
سوئیس بهشت زندگی واقعیت یا سراب؟
مرد نابینایی که همسرش هر شب از زیبایی اش برای او تعریف می کرد یک شب مرد خسته شد و گفت تو اگر واقعا این همه که می گویی زیبا بودی چشم دارها با تو ازدواج می کردند و نصیب من نمی شدی.
 نمی توان منکر برخی نکات مثبت در کشورهای مختلف شد اما نرخ بالای خود کشی و مهاجرت خود گویای خیلی از چیز هاست.
 عده ای غرب زده در کشور مدام بر طبل غربزدگی می کوبند و از غرب تعریف می کنند اما جالب است از بهشت غرب بیستر بدانید:
۱.مردم سوئیس با
نرخ بهره
نرخ بهره عامل متعادل کننده تمامی متغیرهای دیگر در اقتصاد مانند حجم پس‌اندازها، حجم سرمایه‌گذاری‌ها، عامل موثر در تصمیم‌گیری مقامات پولی کشور در انتخاب نوع سیاست پولی (انبساطی و یا انقباضی) و تعیین حجم نقدینگی بخش خصوصی در اقتصاد است.
در خصوص تعیین نرخ بهره در مکاتب اقتصادی نظرات متفاوتی وجود دارد. از نظر اقتصاددانان کلاسیک، پول هیچ نقشی نداشته و نرخ بهره فقط به وسیله پس‌انداز افراد و سرمایه‌گذاری موسسات تحت تاثیر قرار می‌گی
چگونه زرنگ تنبل باشیم؟
از راهای ساده ای که معمولا برای توجیه تنبلی استفاده میشه فراموشیه. درسته که  بیشتر وقتا جواب میده  اما اصلا راه خوبی نیست چون به مرور زمان شما رو به یه آدم فراموشکار و کم حافظه تبدیل می کنه.
تنبلی یعنی "من توانایی انجام یه کار رو دارم اما الان نمی خوام که اونو انجام بدم چون اولویت من نیست."  خود فراموشی یا حتی گفتنش برای توجیه انجام ندادن کار یعنی شما انتخاب نکردین که تنبل باشین بلکه  ناخواسته بوده در صورتی که یه تنبل مد
صبحی پاشدم نقشه رو فرستادم و بعد صبحونه خوردن چون دیشب تا 3 بیدار بودم و کم خوابیده بودم گرفتم توی تختم دراز کشیدم... دوسی زنگ زد موبایلم کمی صحبت کردیم راجع به وضعیت اینروزا و اینکه کار رو چکار کنیم و رفت و آمدهامونو؟!
بعدتر باز چشمم گرم شده بود که زنگ آیفون رو زدن... مامان اینا خونه نبودن و هیچکی هم قرار نبود بیاد.... میخواستم بی اعتنا باشم و حتی برای باز کردن در نرم... پاشدم ولی رفتم پشت آیفون...یه اقایی بود.... باز گفتم: فک کنم با همسایه کار داره ما
خرید پایان نامه ارشد روانشناسی : مدیریت استرسمدیریت استرس
استرس اصطلاحی دشوار و پیچیده است(کاسل، ۱۹۸۳)، و با اینکه از این اصطلاح خیلی استفاده می شود ولی هنوز به طور دقیق و جامع تعریف نشده است(برانون و فایست، ۲۰۰۰) به عبارت دیگر علیرغم گذشت سه دهه از تحقیق در مورد پدیده استرس و تشریح تحقیقاتی در مورد چگونگی مقابله افراد  با این پدیده (آلدوین و ریورسون، ۱۹۸۷) ،هنوز واژه استرس به شیوه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد، شناسایی آن همچنان دشو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها